Glowy Skin Albania

MIZON Hyalugen Le Lift 50ml

Lek 2,242 Lek 2,990

Kremi MIZON Hyalugen Le Lift është një produkt për kujdesin e lëkurës i formuluar për të siguruar hidratim intensiv dhe përfitime kundër plakjes. I pasuruar me infuzion të acidit hialuronik, ofron hidratim intens, mbush linjat e holla dhe rrudhat duke promovuar një pamje më të lëmuar dhe më rinore. Kremi është krijuar për të pasur një efekt lifting në lëkurë, duke ndihmuar në forcimin dhe shtrëngimin e zonave të varura. Kjo mund të kontribuojë në një pamje më të ngritur dhe të skalitur me kalimin e kohës. Përveç acidit hialuronik, kremi përmban përbërës të tjerë kundër plakjes si peptide, antioksidantë dhe vitamina. Këta përbërës punojnë së bashku për të luftuar shenjat e plakjes, duke përfshirë linjat e imëta, rrudhat dhe humbjen e elasticitetit.

Në përgjithësi, kremi MIZON Hyalugen Le Lift është formuluar për të adresuar nevojat specifike të lëkurës së plakjes, duke siguruar hidratim, forcim dhe përfitime kundër plakjes për t'ju ndihmuar të arrini një çehre më rinore dhe rrezatuese.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi