Glowy Skin Albania

MIZON Honey Black Sugar Scrub

Lek 2,690

Ju prezantojmë MIZON Honey Black Sugar Scrub -  për një lëkurë të lëmuar dhe rrezatuese! I krijuar me kujdes dhe i mbushur me benefitet e mjaltit dhe sheqerit të zi, ky scrub  luksoz është arma juaj sekrete për një eksperiencë të ngjashme me spa në shtëpi.

Zbuloni sekretin për lëkurë jashtëzakonisht të butë dhe me shkëlqim me fuqinë e përbërësve natyralë:


Mjalti i pastër: I njohur për vetitë e tij hidratuese dhe antibakteriale, mjalti ushqen dhe hidraton butësisht lëkurën tuaj, duke e lënë atë të butë dhe me shkëlqim. 


Kristalet e sheqerit të zi: Kënaquni me eksfolimin e butë të kristaleve të sheqerit të zi, duke hequr në mënyrë efektive qelizat e vdekura të lëkurës dhe papastërtitë për të zbuluar një çehre më të shndritshme dhe më rinore nga poshtë.


Benefitet:

Ushqyes i pasur: I pasuruar me vitamina dhe minerale, ky skrab rimbush barrierën e lagështisë së lëkurës suaj, duke promovuar një pamje më të shëndetshme dhe më rrezatuese me çdo përdorim.

Eksfolimi i butë: Tekstura e imët e scrub-it siguron një eksperiencë të butë eksfolimi, duke e bërë atë të përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi