Glowyskinshop.com

MIZON HAND AND FOOT CREAM SNAIL 100ML

Lek 742 Lek 990
Jeni në kërkim të një kremi super ushqyes qe nuk le ngjitje dhe gjithëpërfshirës që mbulon duart, këmbët dhe madje edhe lëkurën e trupit? Kemi zgjidhjen perfekte per ju!
Kremi MIZON Snail Hand & Foot është një krem ​​universal për kujdesin e lëkurës së duarve dhe këmbëve që përmban mucinë të kërmillit dhe një kompleks ekstraktesh bimore. Ka teksturë të lehtë, përthithet shpejt, nuk lë ndjesi ngjitëse, nuk lë shenja në rroba, perfekte për përdorim gjatë gjithë ditës. Kremi përmban mucinë të kërmillit, e cila përshpejton rigjenerimin dhe rinovimin e lëkurës së dëmtuar. Falë kësaj, shëron në mënyrë efektive plagët e vogla, kujdeset për plagët dhe në përgjithësi ndihmon në zbardhjen e njollave në lëkurë. Përveç kësaj, ushqen dhe zbut shpejt lëkurën. Ofron shkëlqim dhe hidratim të thellë. I testuar klinikisht, i besueshëm dhe jo irritues. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe ato të ndjeshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi