Glowyskinshop.com

MIZON GOOD BYE BLEMISH PINK SPOT 19ml

Lek 1,417 Lek 1,890

Ju prezantojme zgjidhjen perfekte për kujdesin e akneve gjatë natës! Thuaj lamtumirë atyre njollave të bezdisshme dhe përshëndetje lëkurës së përsosur me formulën e fuqishme që bën mrekulli ndërsa fle.

Produkti për aknet e natës përmban BHA, një përbërës i fuqishëm që jo vetëm që përmirëson gjendjen e lëkurës tuaj, por gjithashtu punon për të eliminuar aknet shpejt dhe me efikasitet. Do të zgjoheni me lëkurë më të pastër, më të lëmuar dhe më rrezatuese se kurrë më parë!

Por kjo nuk është e gjitha - formula është e mbushur me përbërës qetësues si ekstrakti i rrënjës Coptis Chinensis, perfekt për qetësimin e skuqjes së lëkurës dhe për të ofruar lehtësim të menjëhershëm për lëkurën e ndjeshme. Plus, përbërësit AHA+ Calamine ndihmojnë në kontrollin e sebumit ndërsa eksfolojnë butësisht lëkurën me kujdes, të kombinuara me Dimethyl Sulfone për të ndihmuar në dhimbjen e lëkurës.

Por ajo që me të vërtetë e veçon produktin eshte përbërësi unik kinez me fije golfi, i cili prodhon një shtresë mbrojtëse që redukton inflamacionin dhe e mban lëkurën tuaj të shëndetshme dhe të mbrojtur.

Dhe pjesa më e mirë? Produkti ynë është i testuar dermatologjikisht, duke e bërë atë të përshtatshëm edhe për llojet më të ndjeshme të lëkurës. Plus, është shumë i lehtë për t'u përdorur - thjesht zhytni një shtupë pambuku në shishe dhe aplikojeni në njollat ​​tuaja.

Pra, çfarë po prisni? Provoni sot dhe nesër zgjohuni me lëkurë më të pastër dhe më të shëndetshme! Mbani mend, mos e tundni - përdorni atë ashtu siç është dhe lëreni formulën tonë të fuqishme të bëjë pjesën tjetër.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi