Glowyskinshop.com

MIZON GOOD BYE BLEMISH CLEAR PATCH 44 patches

Lek 592 Lek 790
Mizon Good Bye Blemish Clear Patch përmban veshje hidrokoloidale që ndihmon në thithjen e të gjitha baktereve dhe papastërtive që formohen brenda një akne. Do ta shihni atë të tkurret dhe të humbasë nuancën e kuqe të nxehtë para syve tuaj. Ajo ngjitet lehtësisht në lëkurë, kështu që ju mund ta vishni këtë nëse jeni duke kryer një detyrë ose duke marrë pjesë në një festë. Patches ​​mbrojnë në mënyrë efektive lëkurën duke krijuar një pengesë të fortifikuar në zonën e plagosur kundër ndotësve dhe irrituesve. Të padukshme dhe të holla në formë, do të jetë e lehtë t'i mbuloni me grim, nëse është e nevojshme dhe mund t'i vendosni gjatë gjithë ditës pa u zbuluar. Nëse jeni të shqetësuar për shenjat e akneve dhe poret e zmadhuara, kjo copëz gjithashtu trajton këtë problem

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi