Glowyskinshop.com

Mizon Collagen Power Firming Enriched Cream 50ml

Lek 2,790
Kremi i pasuruar me 54% kolagjen është më në fund këtu! Mezi prisnim ta shtonim këtë produkt në koleksionin tonë, pasi ofron kujdes të plotë kundër plakjes. Ai forcon dhe shtrëngon lëkurën falë 54% të kolagjenit detar të përqendruar, duke e lënë atë të butë dhe shume elastike. Gjithashtu ushqen dhe ruan thellësisht nivelin e hidratimit gjatë gjithë ditës, falë formulës së tij me acid hialuronik dhe vajra esenciale të kamelisë, ullirit dhe aguliçes, ndërsa kompleksi ekskluziv i Bakrit Tripeptide-1 dhe adenozina parandalojnë linjat e holla. Përveç sigurimit të lëkurës me këtë proteinë, formula e këtij kremi është zhvilluar për të nxitur prodhimin e kolagjenit, i cili rinovon indet e lëkurës dhe përforcon aftësinë e lëkurës për të mbajtur ujin brenda qelizave të saj. Varje, rrudha, thatësi? Kurrë më me këtë produkt fantastik. Nuk po themi se është kremi perfekt për të gjitha lëkurat e pjekura që kanë nevojë për ushqim dhe kujdes kundër plakjes... Mirë, po, pikërisht këtë po themi!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi