Glowyskinshop.com

MIZON Collagen Power Lifting Cream (75 ml)

Lek 2,990
Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power Firming Riched Cream është një krem ​​i pasur hidratues që synon nevojat specifike të lëkurës mature. Duke ofruar një veprim te fuqishem kundër plakjes, ky krem ​​ndihmon jo vetëm për të parandaluar, por edhe për të luftuar shenjat ekzistuese të plakjes si rrudhat dhe mungesën e elasticitetit. Për këtë qëllim, ky hidratues përmban një formulë të pasur me kolagjen detar, të kombinuar me acid hialuronik, adenozinë dhe kompleksin ekskluziv  Tripeptide-1. Përmbajtja 54% e solucionit të kolagjenit i jep një efekt të lartë forcues të lëkurës duke ofruar hidratim të thellë.Të gjithë këta përbërës punojnë së bashku për të hidratuar dhe ushqyer lëkurën dhe më e rëndësishmja, per te zvogëluar shenjat e plakjes.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi