Glowyskinshop.com

Mizon Collagen Miniature Set

Lek 2,990

Nëse ende nuk keni zbuluar mrekullitë e shumta të linjës së kolagjenit të Mizon, ky mini kit është i përsosur për ju. Me katër produkte me madhësi xhepi, që ndryshojnë lojën, përdorni për të transformuar plotësisht lëkurën tuaj. Ky grup përmban linjën e kolagjenit në madhësi të përshtatshme për udhëtime, duke përfshirë një toner, ampulë, emulsion dhe krem. I pasuruar me kolagjen detar për të hidratuar lëkurën, për të përmirësuar elasticitetin e lëkurës dhe për të lëmuar rrudhat. Seti permban:

-100 Ampoule 9.3ml

-Mizon Collagen Miniature Set: Collagen Power Lifting Toner 40ml

-Collagen Power Lifting Emulsion 40ml

Collagen Power Lifting Cream 15ml


 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi