Glowyskinshop.com

MIZON CICALURONIC WATER FIT MASK ( 1 cope )

Lek 390

Mizon ka krijuar një maskë për fytyrën që është një ëndërr absolute për lëkurën e thatë, të dehidratuar dhe të ndjeshme, por edhe për ato momente kur lëkura juaj ndihet e shtrënguar, e irrituar ose me mungesë lagështie.


Cicaluronic Water Fit Mask është një maskë fytyre me acid hialuronik dhe centella asiatica, e formuluar me një kompleks acidi hialuronik me pesha të ndryshme molekulare për të hidratuar thellësisht lëkurën tuaj, si dhe 7 lloje të centella asiatica për të qetësuar lëkurën shumë të ndjeshme. Kjo formule do të rivendosë hidratimin e lëkurës tuaj për më gjatë, duke reduktuar gjithashtu skuqjen dhe puçrrat, falë vetive anti-inflamatore të centella asiatica.


Nëse keni tendencë t'ju duken të pakëndshme maskat e trasha, dijeni se kjo maskë për fytyrën me acid cikaluronik është jashtëzakonisht e hollë - mezi do ta vini re, kështu që vërtet mund të shtriheni dhe të relaksoheni! Është i formuluar me 94% përbërës natyralë, është 100% vegan dhe fleta e tij është bërë me celulozë miqësore me mjedisin

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi