Glowyskinshop.com

MIZON CICALURONIC MOISTURIZER 50ML

Lek 2,490
Moisturizer Cicaluronic nga marka e njohur Mizon është zgjidhja perfekte për ata me lëkurë të kombinuar, të dehidratuar dhe të ndjeshme. Me përzierjen e tij unike të centella asiatica dhe acidit hialuronik, ky hidratues jo vetëm që forcon barrierën natyrale të lëkurës, por gjithashtu redukton thatësinë dhe acarimin për një efekt të rehatshëm dhe qetësues.

Formula inovative e këtij kremi është pasuruar me gjalpë shea, kakao dhe vaj makadamia, duke krijuar një shtresë mbrojtëse që parandalon në mënyrë efektive humbjen e lagështirës. Si rezultat, lëkura juaj do të ndihet e butë, e lëmuar dhe rrezatuese, duke e bërë atë shtesën e përsosur për rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.

Përveç performancës së tij mbresëlënëse, hidratuesi Cicaluronic është gjithashtu miqësor ndaj mjedisit, me 82% përbërës natyralë dhe një formulë vegane. Është i butë për lëkurën, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për ata me lëkurë të ndjeshme.

Në përgjithësi, ky produkt i jashtëzakonshëm është zgjidhja perfekte për ata që kërkojnë të arrijnë lëkurë të butë dhe të bukur. Pra, pse të presim? Provoni sot hidratuesin Cicaluronic nga Mizon dhe përjetoni përfitimet për veten tuaj!

Perberesit: 
Water, Glycerin, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parki (Shea) Butter Betula Alba Juice, 1,2-Hexanediol, Squalane, Hydrogenated Olive Oil Lauryl Esters, Cetearyl Alcohol Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Glyceryl Stearate Butylene Glycol,, Hydrogenated Vegetable Oil Cetearyl Olivate, Centella Asiatica Root Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Sorbitan Olivate, Carbomer, Tromethamine Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Lecithin, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Potassium Hyaluronate, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid Hyaluronic Acid, Pentylene Glycol, Madecassoside, Madecassic Acid, Asiaticoside, Asiatic Acid Sodium Hyaluronate Crosspolymer Sodium Acetylateli Hyaluronate

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi