Glowyskinshop.com

Mizon Black Snail All In One Cream 35ml

Lek 1,990

Kremi Mizon Black Snail All In One përmban 90% të filtratit të sekretimit të kërmillit të zi nga Afrika dhe 20 lloje të ekstraktit të bimës së zezë që ndihmojnë në shërimin e problemeve të lëkurës, shtrëngimin e poreve dhe përmirësimin e tonit të lëkurës. Adenozina e certifikuar për kujdesin ndaj rrudhave, peptide dhe 5 lloje vitaminash e forcon lëkurën në mënyrë efektive. Niacinamidi jep shkëlqim, ka një efekt antioksidant, barazon ngjyrën e lëkurës. Ekstrakti i kërmillit të zi afrikan ofron një efekt të shkëlqyer rigjenerues, duke ndihmuar në rigjenerimin e lëkurës së dëmtuar, ruajtjen e hidratimit të lëkurës dhe parandalimin e dehidrimit. Ekstrakti i kakaos ofron një efekt qetësues, relaksues.

Mizon Black Snail All In One krenohet me një formulë intensive hidratuese dhe ushqyese për t'u kujdesur për një sërë shqetësimesh të lëkurës. Duke punuar për të rimbushur lagështinë, për të përmirësuar shenjat e plakjes dhe për të zvogëluar papërsosmëritë si njollat ​​e errëta, njollat ​​dhe pikat e zeza, formula e pasur me antioksidantë shkrihet pa mundim në lëkurë, duke dhënë hidratim të menjëhershëm, ndërsa ndriçon dhe lufton shenjat e plakjes.

Ky produkt nuk përmban parabene apo aroma artificiale. Produkt hipoallergjik. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme, me probleme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi