Glowyskinshop.com

MIZON All In One Snail Repair Cream 75 ml

Lek 2,490

Mizon Multi Function Formula All in One Repair Snail Cream është ​​një krem ​​rigjenerus i kërmillit nga marka më cool koreane Mizon, qe ka arritur të mahnisë mijëra gra duke rinovuar lëkurën e tyre! Ky krem ​​është i pasuruar me 92% ekstrakt të mucinës së kërmillit qe ndihmon në riparimin e lëkurës dhe rigjenerimin e shpejte te saj. Fale ketij perberesi, ky krem ​​është në gjendje të riparojë lekuren nga shenjat qe lene aknet, hiperpigmentimin nga dielli, shpërthimet e akneve deri te shenjat e plakjes. Mukoza e kermillit ka një efekt të mrekullueshëm riparues dhe ju do të ndjeni lëkurën tuaj të ringjallur. 

Një produkt gjithëpërfshirës për kujdesin e lëkurës, një hap që do të zgjidhë probleme të shumta të lëkurës, ky krem ​​Mizon ka qenë një produkt i zhurmshëm për kujdesin e lëkurës për vite me radhë duke qenë më i popullarizuari në të gjithë gamën e tij të mucinës së kërmillit.

Tekstura e kremit Mizon All-In-One Snail Repair Cream është e freskët dhe e lehtë, duke rrëshqitur shumë mirë në fytyrën tuaj për të përkëdhelur dhe hidratuar çdo centimetër të fytyrës tuaj. E mbush lëkurën me lagështi jetike, kështu që duket sikur është në kulmin e saj. Lëkura e hidratuar mrekullisht, e ushqyer thellë dhe e ngopur dhe plotesisht e rigjeneruar.


Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi