Glowyskinshop.com

MISSHA Wonder Foot Peeling Mask

Lek 890

Maska piling për këmbët është krijuar për ta bërë lëkurën e këmbëve tuaja krejtësisht të butë dhe te lemuar. Falë acideve në përbërje, maskës i duhen vetëm 30 minuta për t'u marrë me lëkurën e ashpër, proteinat e mëndafshit dhe ekstraktet bimore hidratojnë butësisht, qetësojnë dhe rivendosin hidratimin ne lëkurë. Maska është e përshtatshme dhe praktike për t'u përdorur, njesoj si te merrni kujdesin e sallonit në shtëpi.

1. Pas larjes, ndani dy maskat dhe vendosni secilën këmbë në një
2. Hiqni ngjitësin dhe fiksoni rripin rreth kyçit të këmbës
3. Pas 30~45 minutash, lani tërësisht kembet dhe vendosni krem hidratues.
4. Pas 4~6 ditësh, qelizat e vdekura të lëkurës do të fillojnë të bien.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi