Glowyskinshop.com

Missha VITA C Plus Spot Correcting & Firming Ampoule 30ml

Lek 2,490
Ampula korrigjuese Vita C Plus nga Missha është formuluar me 33% Formulë Liposome Vita C që kapsulon 99% Vitaminë C dhe kolagjen të pastër në një mikrokapsulë për për një çehre më të ndritshme dhe me shkelqim. Ky serum 2 në 1 për trajtimin e rrudhave dhe ndriçimin e lekures është i shkëlqyeshëm për njollat ​​e errëta, teksturen jo te njetrajtshme, rrudhat dhe humbjen e elasticitetit.

Ampula është vërtetuar klinikisht se targeton shtatë shenja të ndryshme të plakjes: dëmtimin nga dielli, njollat ​, tonin e pabarabartë të lëkurës, humbjen e elasticitetit, uljen e lipideve ndërqelizore, strukturën e ashpër dhe humbjen e vitalitetit. Rekomandohet për llojet e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi