Glowyskinshop.com

Missha Vita C Plus Eraser Toning Cream 30ml

Lek 2,390 Lek 3,490

Vita C Plus Eraser Toning Cream është nje krem intensiv rigjenerues me vitamine C që premton të përmirësojë gjendjen e lëkurës tuaj në vetëm tre ditë. Me aplikim të rregullt, ky krem shënjestron dukshëm hiperpigmentimin, shenjat e akneve, linjat e imta dhe teksturen jo te rregullt duke ofruar një pamje të ndriçuar dhe elastike te lekures.

Një krem jo irritues me përmbajtje të lartë vitaminash ushqyese që ndihmon në reduktimin e shfaqjes së njollave dhe njollave të errëta në lëkurë. Përmban 8% derivat të vitaminës C për të ndriçuar lëkurën dhe një strukturë të lëmuar.

Vita C Plus Eraser Toning Cream  krem jo vetëm që zbeh njollat dhe hiperpigmentimin por gjithashtu ka një efekt zbardhues të fytyrës së bashku me efektet kundër plakjes. Vitamina C duke qenë përbërësi kryesor i këtij produkti i zgjidh këto probleme pa asnjë shenjë acarimi të lëkurës.

Për më tepër, tekstura e saj e këndshme nuk grumbullohet dhe është e përshtatshme për t'u përdorur nën grim.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi