Glowyskinshop.com

MISSHA VELVET FINISH CUSHION (2 tonalitete)

Lek 1,690

E përshtatshme për mbulim imperfeksionesh në mënyrë natyrale dhe për njëtrajtësim teksture.  Me benefite anti rrudhë, efekt zbardhues dhe mbrojtje SPF50PA+++. Ingredientë kyç : ekstrakt Rozmarine (hidratues), Cypress Water (me veti antibakteriale) dhe Pennywort Extract (qetësues). Lë pas një përfundim mat.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi