Glowyskinshop.com

Missha Time Revolution Immortal Youth Cream

Lek 5,990
Ky krem ​​shumë funksional rinovon dhe vitalizon lëkurën. Ndihmon në përmirësimin e shenjave të plakjes së lëkurës, të tilla si tharja, humbja e qëndrueshmërisë dhe elasticitetit, rrudhat, çehre të shurdhër dhe dëmtime të lëkurës.
Kremi ka një teksturë të pasur si mëndafsh dhe forcon dhe qetëson lëkurën tuaj. Ky produkt përfshin gjithashtu arbutinë dhe ekstrakt orizi të fermentuar. Arbutina është një ekstrakt bimor dhe pengon prodhimin e melaninës për të ndriçuar lëkurën. Për ata fanatikët ndriçues, do të jeni të lumtur të dini se kjo formulë përfshin gjithashtu ekstrakt orizi të fermentuar, i cili njihet për vetitë e tij të buta ndriçuese. 
Kremi Rinor MISSHA Time Revolution Immortal jo vetëm që ushqen lëkurën, por gjithashtu synon shenjat e parakohshme të plakjes. Nga linjat e holla dhe rrudhat deri te humbja e shkëlqimit dhe zonave të pakta në lëkurë, ky krem ​​me siguri do të ketë një efekt vërtet rinovues në lëkurë. Formula shumë e përqendruar sigurisht që do t'i shtojë një shkëlqim të shëndetshëm lëkurës që në aplikimin e parë. Kryesisht kur përdoret në kombinim me produkte të tjera MISSHA Time Revolution Immortal Youth. Ky krem ​​do të ndihmojë në zbutjen e linjave të imëta dhe rrudhave duke forcuar pengesën e lëkurës dhe duke përmirësuar ruajtjen e lagështisë. Për më tepër, Resveratroli në formulim ka një efekt shtrëngues në lëkurë, gjë që ndihmon në përmirësimin e qëndrueshmërisë dhe elasticitetit të saj. Për më tepër, kjo formulë e plotë kundër plakjes do të trajtojë zonat e errëta dhe strukturën e lëmuar të ashpër të lëkurës. Në përgjithësi do t'i kthejë lëkurës shkëlqimin dhe vitalitetin e saj rinor duke përmirësuar gjendjen e saj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi