Glowyskinshop.com

Missha Time Revolution Homme The First Treatment Essence 200ml

Lek 2,490

Time Revolution Homme The First Treatment Essence është një formulë shumëfunksionale e pasur ne 80% cica yeast ferment që kontrollon sebumin, hidraton, zbut, përmirëson teksturen e lëkurës, barazon tonin e lëkurës, zbeh rrudhat dhe rikthen elasticitetin. Përmban Pro Ferment α™ me teknologjinë e dorëzimit për të ndihmuar në maksimizimin e depërtimit.
Përmban gjithashtu 16% ekstrakt të lëvores së shelgut të zi dhe ekstrakt portulaca oleracea për qetësimin e lëkurës në mënyrë që të krijojë një çehre të pastër dhe të ndritshme dhe teksture të lëmuar. Formula e saj shumë e përqëndruar dhe e mbushur me lëndë ushqyese të shëndetshme për lëkurën.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi