Glowyskinshop.com

MISSHA Time Revolution Artemisia Treatment Essence Special Set

Lek 7,590

Seti MISSHA TIME REVOLUTION vjen me dy produkte best seller:

Time Revolution Artemisia Treatment Essence

Produkt i formuluar me Artemisia Annua Extract. Veti qetësuese dhe hidratuese, si dhe riparuese.

Time Revolution Artemisia Ampoule

Ampula me Artemisia Annua Extract, balancon yndyrën dhe hidratimin e lëkurës.

Ne paketim vijne dhurate:

-Time Revolution Artemisia Treatment Essence 30ml

-Time Revolution Artemisia Ampoule 20ml

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi