Glowyskinshop.com

Missha Time Revolution Artemisia Treatment Essence Mist Type 120ml

Lek 3,490

Hidratoni, shëroni dhe mbroni lëkurën tuaj në nje lëvizje me mistin e esencës së se njohur të markës Time Revolution me Artemisia.

Shëroni dhe ushqeni lëkurën e skuqur dhe sensitive me këtë esencë ultra të koncentruar që njihet me ekstraktin 100% të artemisias (gjithashtu si mugwort). Artemisia (e njohur edhe si Mugwort) është një ekstrakt i fuqishëm anti-inflamator me veti të vërtetuara shëruese, qetësuese dhe antioksiduese. Procesi i fermentimit të dyfishtë, i cili përfshin ekstraktime të ngrohta dhe të ftohta, krijon një ekstrakt aktiv të përqendruar dhe të fuqishëm me molekula të vogla që përthithen lehtësisht në shtresat e brendshme të lëkurës. Një multitasker i vërtetë me një përbërës të vetëm unik, kjo esencë qetëson lëkurën e irrituar dhe të ndjeshme, hidraton, balancon kontrollin e yndyrës, mbështet barrierën e lëkurës për ruajtjen e lagështisë dhe mbron lëkurën nga faktorët stresues mjedisorë. Lëkura lihet e qetë, e hidratuar dhe rrezatuese.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës duke përfshirë lëkurën e ndjeshme, të irrituar dhe të prirur ndaj akneve. Pa alkool, paraben dhe parfum.
Ju mund të përdorni mistin Missha Time Revolution Artemisia Treatment Essence si hapin tuaj te pare pas larjes se lekures, mbi grimin për ta fiksuar atë ose gjatë gjithë ditës për një nxitje hidratuese ose qetësuese.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi