Glowyskinshop.com

Missha Time Revolution Artemisia Pack Foam Cleanser 150ml

Lek 1,790
I krijuar me disa nga përbërësit natyralë më të mirë dhe më të fuqishëm të tokës, ky pastrues dhe trajtim i lëkurës është një hibrid vërtet inovativ. I formuluar me një përqendrim të lartë të argjilave kaolinë dhe bentonite, ky pastrues punon për të thithur sebumin e tepërt, pastron tërësisht poret dhe lufton bakteret që shkaktojnë puçrra fytyre me vetitë e tij anti-mikrobike. Me Artemisia (e njohur edhe si Mugwort), një ekstrakt i fuqishëm anti-inflamator me veti të provuara shëruese, qetësuese dhe antioksiduese, formula jo-tharëse punon për të riparuar dhe mbrojtur lëkurën ndërsa pastron. Ekstrakti Centella Asiatica promovon shërimin dhe riparimin e lëkurës, ndërsa Bambusa Arundinacea Stem thith sebumin e tepërt duke e rimbushur. Lëkura lihet e pastër por jo e zhveshur, e qetë dhe e përgatitur për të absorbuar hapat e mëtejshëm në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi