Glowyskinshop.com

MISSHA SUPERFOOD HONEY LIP OIL

Lek 1,190
Një vaj buzësh që ushqen dhe hidraton buzët pa ngjitje. Ky vaj buzësh është i pasuruar me vajra ushqyes të nxjerrë nga jojoba, argani dhe kamelia, së bashku me mjaltin për t'i dhënë buzëve një shkëlqim të lartë, duke i dhënë një efekt të zhdërvjellët dhe të shëndoshë të plotë me aromën e mjaltit.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi