Glowyskinshop.com

MISSHA SUPERFOOD AVOCADO LIP BALM

Lek 790

Balm buzësh me formulim ushqyes të vajit të Avokados dhe gjalp shea,i bën buzët tuaja më të buta dhe të mbrotjura. Jojoba oil i hidraton thellësisht buzët e ashpra.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi