Glowyskinshop.com

Missha Super Aqua Ultra Hyalron Skin Essence 200ml

Lek 1,990 Lek 2,990
Missha Super Aqua Ultra Hyalron Skin Essence vjen me një formulë të re dhe të përmirësuar që premton të depërtojë në te gjitha shtresat e lëkurës me 10 lloje të Acideve Hyaluronic. Në fakt, kjo përbërje, e lehtë si tonik dhe ushqyese si esencë, ofron një aplikim të këndshëm dhe e lë lëkurën të rehatshme dhe të freskët. Me Acidin Hyaluronik, ngjashëm me produktet e tjera në këtë gamë, kjo esencë do të hidraton thellësisht lëkurën duke forcuar gjithashtu barrierën e saj hidratuese. Për më tepër, do të ndihmojë në zbutjen e strukturës së lëkurës dhe përgatitjen e lëkurës për produktet e tjera të kujdesit të lëkurës. Tekstura e lehtë depërton lehtësisht dhe shpejt në lëkurë duke e lënë atë të ndjehet e butë dhe të duket rrezatuese dhe e shëndetshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi