Glowyskinshop.com

Missha Super Aqua Ultra Hyalron Gel Cream 70ml

Lek 2,990

Kremi Missha Super Aqua Ultra Hyalron Gel është një krem ​​hidratues xhel qe jep një shpërthim lagështie duke rimbushur lëkurën me hidratim dhe elasticitet.

Me mekanizmin e depërtimit të serisë Aqua Ultra Hyalron, e cila përmban 10 lloje të acidit hialuronik*1 , zbut strukturën e lëkurës dhe depërton në çdo cep të shtresës së lëkurës, duke u përthithur në mënyrë të barabartë. Kremi ndihmon në zvogëlimin e linjave të holla si dhe rrudhave te thella, ndihet i bute dhe freskues. Një hidratues i shkëlqyeshëm për lëkurën e yndyrshme, sepse hidraton intensivisht, por ka një strukturë xheli të lehtë, të butë dhe që përthithet shpejt.

Përbërësit që duam

Niacinamide: Stimulon prodhimin natyral të ceramideve dhe zbeh hiperpigmentimin. Çon në lëkurë të fortë dhe të tonifikuar.
Acidi hialuronik i hidrolizuar: Versioni i hidrolizuar i acidit hialuronik. Pesha e ulët molekulare siguron përthithje optimale, dhe si acidi hialuronik, hidraton intensivisht lëkurën dhe përmirëson elasticitetin.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi