Glowyskinshop.com

Missha Super Aqua Cell Renew Snail Cream 52ml

Lek 3,190 Lek 4,790

Ky krem ​​riparues dhe hidratues superhero përmban 70% ekstrakt të mucinës së kërmillit si përbërësin e tij yll, i cili mbështet rigjenerimin natyral të qelizave dhe rimbush lagështinë për të rritur qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës.
Mucina e kërmillit vlerësohet si një agjent i shkëlqyer shërues dhe riparues, nga i cili përfitojne të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht të ndjeshme ose të prirur ndaj akneve. Kremi  përmban gjithashtu një përzierje të ekstraktit të pemës Baobab dhe ujit të detit të thellë për një dozë intensive hidratimi që e lë lëkurën tuaj të duket mjaft e butë dhe e lëmuar - vetëm një sasi e vogël do të bëjë një botë ndryshimi. 
Tekstura e lehtë e xhelit të Missha Super Aqua Cell Renew Snail Cream përthithet mirë duke e lene lekuren te hidratuar dhe te mbushur.


Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi