Glowyskinshop.com

Missha Mascure Rescue solution sheet mask

Lek 190 Lek 390

Maskë pambuku e formuluar me Madecassoside qetëson lëkurën dhe shëron inflamacionet. Formulimi është tolerant për lëkurën sensitive. Aplikojeni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi