Glowyskinshop.com

Missha Mascure Nutrition Propolis solution sheet mask

Lek 190 Lek 390

Maskë sheet e formuluar me Propolis e cila zhbllokon poret, shpejton cell growth dhe mbron kundër bakterieve. Aplikojeni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi