Glowyskinshop.com

Missha MASCURE Glutathione SHEET MASK 1pc

Lek 190 Lek 490

E formuluar me Glutathione, maska targeton zonat e errëta dhe ka efekt zbardhues.Formulimi kujdeset dhe për lëkurën sensitive. Aplikojeni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi