Glowyskinshop.com

MISSHA Mascure Ceramide Rescue Solution Sheet Mask

Lek 390
Missha Mascure Ceramide Rescue Solution Sheet Mask eshte nje maske ultra hidratuese qe parandalon që lëkura të humbasë lëndët ushqyese, i jep lëkurës lagështi dhe forcon barrieren mbrojtese. Pas maskes lekuren do e ndjeni me te qete, elastike dhe me me shume shkelqim.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi