Glowyskinshop.com

Missha Mascure Calming solution sheet mask

Lek 190 Lek 490

E formuluar me guaiazalene për lëkurën e thatë sensitive dhe të enjtur. I sjell efekt qetësues lëkurës së dëmtuar.. Aplikojeni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi