missha

MISSHA Magic Cushion Cover Lasting SPF50+ PA+++ 15g

Lek 1,490

Fondatine kompakte me mbulim mesatar qe nuk kriset as transferohet. Teksture e lehte qe mbulon njollat dhe shenjat, barazon tonin e lëkurës, mbron nga dëmtimi i diellit, hidraton lëkurën dhe riaplikohet shume lehte.

Rekomandohet për të gjitha llojet e lekurave.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi