Glowyskinshop.com

Missha M perfect blanc BB cream 40ml

Lek 1,990

Një krem ​​BB mbulon njollat ​​dhe skuqjet gjatë gjithë ditës, ndërsa mbetet i lehtë dhe i rehatshëm në lëkurë. Përmban kompleksin Blanc të patentuar të MISSHA për një efekt ndriçues intensiv me ndihmën e niacinamidit, një përbërës që targeton në mënyrë efektive lëkurën pa jete dhe hiperpigmentimin.
Përmban 10 Blanc Complex™ për të ndriçuar lëkurën tuaj dhe për ta bërë atë të duket sikur keni lindur me të. Ofron mbulim të njollave dhe shenjave te akneve dhe ndihmon në njëtrajtimin e tonit të pabarabartë të lëkurës. PHA që rrjedh nga mjalti ndihmon në eksfolimin e qelizave të vdekura të lëkurës, ndërsa e ushqen lëkurën me lagështi të pasur dhe lëndë ushqyese. Ndihmon në reduktimin e shfaqjes së rrudhave dhe mbrojtjen e lëkurës nga rrezet e dëmshme UV me SPF50+ PA+++.


Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi