Glowyskinshop.com

Missha Dare Body Santa Monica Beach 105ml

Lek 1,290 Lek 1,490
Missha Dare Body Santa Monica Beach Softening Body Mist, 105 ml - një produkt për hidratimin dhe aromatizimin e lëkurës së trupit. Freskuese, intensive, e ëmbël, me nota grejpfruti, shalqiri, kivi me bazë myshku, raven, vanilje, kjo aromë do të japë emocione të këndshme dhe një aromë trupi mahnitëse.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi