Glowyskinshop.com

Missha Cicadin Rescue Water Sunscreen Stick SPF50+ PA++++ 19g

Lek 1,790 Lek 2,190
Nje krem dielli ne forme sticku qe përmban 25% ekstrakt Centella Asiatica në vend të ujit, ofron mbrojtje te larte ndaj rrezeve UVA dhe UVB dhe i jep lëkurës një ndjesi ftohjeje. Rezistent ndaj ujit dhe ideal për përdorim në lëvizje, ky krem dielli praktik  ju kursen shume kohe gjate riaplikimit e tij. Në vend të ujit, përdore ekstrak Centella, i cili siguron ushqyerje dhe qetesim për lëkurën e lodhur të irrituar nga rrezet ultraviolet.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi