Glowyskinshop.com

Missha Cicadin Hydro Patch Cream 70ml

Lek 2,190

Një krem ​​i freskët, hidratues dhe i butë që ngjitet në lëkurë si ngjitëse për hidratim përfundimtar.
Formuluar me Centella Asiatica Extract dhe Endomyces Ferment Filtrate.

Kremi i butë ka një strukturë të këndshme jo të yndyrshme, zbut acarimet, lehtëson kruajtjen, inflamacionin dhe skuqjen e lëkurës, i jep lëkurës një ndjenjë freskie dhe butësie, është i përshtatshëm për të gjitha llojet, përfshirë lëkurën problematike dhe të ndjeshme. Ekstrakti Centella asiatica sheron plagët, ka efekt anti-inflamator dhe rigjenerues. Përmirëson mikroqarkullimin dhe aktivizon sintezën e kolagjenit.  Përmban gjithashtu filtrat enzimë Endomyces, acid hialuronik dhe akuaporina për hidratim maksimal.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi