Glowyskinshop.com

Missha Cho Bo Yang Renewed BB Cream (2 nuanca)

Lek 1,990 Lek 2,690
Krem BB multifunksional i bërë me përbërës bimorë orientalë për lëkurë të fortë, rrezatuese dhe të shëndetshme. Cho Bo Yang Renewed BB Cream, një BB krem me efekt të trefishtë i krijuar për të trajtuar rrudhat, për të ndriçuar lëkurën dhe për të mbrojtur nga rrezet e diellit. Formula kundër plakjes ndriçon lëkurën dhe bllokon rrezet e dëmshme UV. Përmban përbërës të çmuar orientalë, si xhensen e egër Korean, Cordyceps Sinensis, Velvet dhe Ar të Pastër, për të ushqyer dhe krijuar lëkurë me shkëlqim. Zhvilluar për të mbajtur lëkurën të shëndetshme pa shkaktuar irritim gjatë përdorimit. Efekti i tij i gjatë i veshjes siguron mbulim gjatë gjithë ditës. Kremi i rinovuar BB Cho Bo Yang punon për të siguruar një shtresë bazë që mund të ndërtohet dhe të përfshihet në procesin e grimit.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi