Glowyskinshop.com

MISSHA Atelo Collagen 500 Power Plumping Cream 40ml

Lek 3,490

I formuluar me atelokolagjen, ky krem i fuqishem rigjenerues përmirëson elasticitetin e lëkurës, furnizon me lagështi dhe redukton shfaqjen e rrudhave dhe linjave të imta, duke ju lënë një lekure elastike me pamje rinore.

Një trajtim i synuar për rrudhat i bërë posaçërisht me një kompleks kolagjeni me përmasa më të vogla që përthithet më thellë dhe më shpejt në lëkurë për rezultate të dukshme.Ky krem ​​kolagjeni e mbush lëkurën me hidratim dhe vetitë rinore të përbërësve kryesorë për të përmirësuar elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës në Me një aplikim me majë precize, ky krem ​​mund të përdoret për të synuar zona të veçanta me linja të holla dhe rrudha.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi