Glowy Skin Albania

Missha Aqua Sun Stick SPF50+++ PA+++

Lek 1,790 Lek 2,190
MISSHA All Around Safe Block Aqua Sun Stick është një shkop dielli i fuqishëm mbrojtes dhe hidratues që ofron mbrojtje efektive nga rrezet ultraviolet. Ky shkop dielli i certifikuar vegan, ofron një efekt ftohës të lëkurës, duke e bërë atë ideal për ditët e nxehta të verës. Është rezistent ndaj djersës, duke siguruar mbrojtje afatgjatë nga dielli edhe gjatë aktiviteteve fizike. Sunstick është një kozmetikë e trefishtë funksionale që përmirëson rrudhat, zbardh lëkurën dhe ofron mbrojtje ndaj rrezeve ultraviolet. Ai ul temperaturën e lëkurës dhe bllokon nxehtësinë e jashtme, ndërsa aplikimi i tij i barabartë siguron asnjë boshllëk për bllokimin efektiv të UV-së. Ngjitësi i diellit është gjithashtu i lehtë për t'u larë, me një agjent pastrues parësor që pastron 96.2% të produktit. Shijoni mbrojtje të përshtatshme dhe të besueshme nga dielli me MISSHA All Around Safe Block Aqua Sun Stick.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi