Glowyskinshop.com

Missha All-around Safe Block Waterproof Sun Milk

Lek 2,190
Missha's All Around Safe Block Sun Milk i papërshkueshëm nga uji është një krem i lehtë kundër diellit për fytyrën që ofron mbrojtje me spektër të gjerë pa lënë mbetje të yndyrshme ose kaste të bardhë. Qumështi i diellit është rezistent ndaj ujit dhe djersës dhe siguron kontrollin e sebumit në klimat e nxehta dhe të lagështa. Përthithet shpejt në lëkurë dhe lë një fund të butë mat, duke e bërë atë të përsosur për t'u veshur nën grim. SPF50+/PA++++.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi