missha

Missha All-around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF 50+ PA+++ 70ml

Lek 1,490 Lek 1,790

Missha All-around Safe Block Soft Finish Sun Milk siguron ndaj diellit, parandalon dëmtimin e lëkurës dhe shenjat e plakjes, nderkohe qe ushqen lëkurën me ekstrakte bimore. Sistemi i tij i dyfishtë i bllokimit UV siguron mbrojtje të padepërtueshme kundër ujit dhe djersës. E dizenjuar për të tonifikuar dhe ndriçuar  ngjyrën e lëkurës, kjo formulë rezistente ndaj ujit dhe djersës le nje ndjesi te fresket ne lekure dhe nuk e yndyros ate gjate gjithe dites. Rekomandohet për lekurat  normale, të kombinuara dhe te yndyrshme. Konsistenca eshte e holle, ne trajte qumeshti qe pasi absorbohet ne lekure ka perfundim semi mat.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi