Glowyskinshop.com

MISSHA All-around Safe Block Cotton Sun SPF50+ PA++++ 50ml

Lek 1,050 Lek 1,290
Përmban pluhur i cili kontrollon yndyrën dhe djersën e lëkurës. Ngritja e tonit natyral të tejdukshëm dhe efekt korrigjues sikur të keni aplikuar ceramide bazë dhe panthenol. Krem kundër diellit fizik që mund të përdoret në mënyrë të sigurt edhe për lëkurë të ndjeshme

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi