Glowyskinshop.com

Missha AIry Fit Sheet Mask # Rice

Lek 290

Maskë e pasuruar me ingredient të ekstraktuar me metodë të ftohtë, duke I kthyer në tepër efikas. Përmban ekstrakt Orizi e cila i dhuron lëkurës pajme të shkëlqyeshme dhe butësi. Esencë e përqendruar e cila kyç hidratimin në lëkurë. Aplikojeni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi