Glowyskinshop.com

Missha AIry Fit Sheet Mask # Red Ginseng

Lek 290

Maskë e pasuruar me ingrediente të ekstraktuar me metodë të ftohtë, duke I kthyer në tepër efikas. Përmban ekstrakt Red Ginseng e cila i dhuron lëkurës fortësi dhe elasticitet. Esencë e përqendruar kyç hidratimin në lëkurë. Aplikojeni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi