Glowyskinshop.com

Missha AIry Fit Sheet Mask # Potato

Lek 290

Maskë e pasuruar me ingredient të ekstraktuar me metodë të ftohtë, duke I kthyer në tepër efikas. Përmban ekstrakt Potato e cila i dhuron lëkurës ndriçim dhe qetësim irritimi. Esencë e përqendruar e cila kyç hidratimin në lëkurë. Aplikojeni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi