Glowyskinshop.com

Missha AIry Fit Sheet Mask # Pearl

Lek 290 Lek 390

Maskë e pasuruar me ingredient të ekstraktuar me metodë të ftohtë, duke I kthyer në tepër efikas. Përmban ekstrakt Perlash e cila i dhuron lëkurës pamje ndriçuese dhe butësi. Esencë e përqendruar e cila kyç hidratimin në lëkurë. Aplikojeni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi