Glowy Skin Albania

Missha Airy Fit Sheet Mask Honey

Lek 290

Maske pambuku e pasuruar me ekstrakt mjalti, aminoacide dhe minerale per te ushqyer lekuren e thate dhe pa jete. Ofron lekure me shkelqim ne pak minuta.  

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi