Glowyskinshop.com

Missha AIry Fit Sheet Mask #Cucumber

Lek 290
Maskë e pasuruar me ingredient të ekstraktuar me metodë të ftohtë, duke I kthyer në tepër efikas. Përmban ekstrakt kastraveci e cila i dhuron lëkurës elasticitet dhe butësi. Esencë e përqendruar e cila kyç hidratimin në lëkurë. Aplikojeni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi