missha

Missha 4D mascara 7gr

Lek 390 Lek 590

Një përzierje e vajrave vegjetal jep pamjen e qerpikëve voluminozë.
Nuk bie gjate gjithe dites, dhe hiqet lehte me lares te thjeshte.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi