Glowyskinshop.com

Missha 3-Step Lifting Mask

Lek 490

Kjo maskë inovative për ngritjen e kolagjenit nga marka koreane Missha do ta lërë lëkurën tuaj të fortë, të freskët dhe rrezatuese.
Ndërsa plakemi, bëhet më e vështirë për trupin të prodhojë sasinë e nevojshme të kolagjenit. Prandaj në fytyrë shfaqen rrudhat e para dhe lekura duket me pak elastike.
Por ky nuk është problem, pasi përbërësi kryesor i Maskës Lifting me 3 hapa është kolagjeni. I jep lëkurës elasticitet, qëndrueshmëri, shkëlqim të shëndetshëm, të bukur dhe e bën atë më të fortë. Krijon një shtresë mbrojtëse që ruan lagështinë, në mënyrë që lëkura të mbetet e hidratuar për një kohë të gjatë.

Thjesht produkti perfekt që ndihmon për të zgjatur rininë e fytyrës suaj!

Hapi i parë është esenca, i dyti është një maskë pambuku dhe e treta e fundit është një krem rigjenerues.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi